SDR0403-180ML
Partnumber:
SDR0403-180ML
products.category:
C/R/E
Availability:
147000 in stock
SKU:
SDR0403-180ML
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 18uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 0.84A 0.34Ohm DCR T/R