SDR0403-220ML
Partnumber:
SDR0403-220ML
products.category:
C/R/E
Availability:
341000 in stock
SKU:
SDR0403-220ML
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 0.76A 0.38Ohm DCR T/R