SDR0503-222JL
Partnumber:
SDR0503-222JL
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 2200uH 5% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.053A 22Ohm DCR Automotive T/R