SDR0503-680KL
Partnumber:
SDR0503-680KL
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.45A 0.76Ohm DCR Automotive T/R