SDR0604-820KL
Partnumber:
SDR0604-820KL
products.category:
C/R/E
Availability:
1472000 in stock
SKU:
SDR0604-820KL
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 82uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.58A 0.6Ohm DCR Automotive T/R