SDR0805-122KL
Partnumber:
SDR0805-122KL
products.category:
others
Availability:
1168 in stock
SKU:
SDR0805-122KL
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.17A 6.8Ohm DCR T/R