SDR0805-150ML
Partnumber:
SDR0805-150ML
products.category:
others
Availability:
914 in stock
SKU:
SDR0805-150ML
Package
Inductor Power Wirewound 15uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 1.8A 90mOhm DCR T/R ; Region : VERICAL