SDR0805-472KL
Partnumber:
SDR0805-472KL
products.category:
others
Availability:
1369 in stock
SKU:
SDR0805-472KL
Package
nductor Power Unshielded Wirewound 4700uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.08A 21Ohm DCR T/R