Partnumber: SDR1307-6R8ML
Manufacturer: Bourns
products.category: Diode Dynamics
Availability: 844 in stock
SKU: SDR1307-6R8ML
decrease increase
Package Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 6A 0.017Ohm DCR T/R