SDR1307-820KL
Partnumber:
SDR1307-820KL
products.category:
C/R/E
Availability:
878000 in stock
SKU:
SDR1307-820KL
Package
Inductor Power Wirewound 82uH 10% 100KHz 18Q-Factor Ferrite 2.1A 140mOhm DCR T/R