SDR1806-470ML
Partnumber:
SDR1806-470ML
products.category:
C/R/E
Availability:
148700 in stock
SKU:
SDR1806-470ML
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 2.5A 0.095Ohm DCR T/R