SDT5H100SB-13
Partnumber:
SDT5H100SB-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 5A 2-Pin SMB T/R