SER2915H-333KL
Partnumber:
SER2915H-333KL
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 10% 500KHz Ferrite 30A 2.05mOhm DCR Automotive Tray