SF-1206HV12M-2
Partnumber:
SF-1206HV12M-2
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Chip 12A 35V SMD Solder Pad 1206 Ceramic