SF-T12-40-PF
Partnumber:
SF-T12-40-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Differential Mode Choke Toroid 64uH 1KHz Amorphous Metal Alloy 5A 40mOhm DCR RDL