SF2D-DC24V
Partnumber:
SF2D-DC24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
642 in stock
SKU:
SF2D-DC24V
Package
Power Relay 24VDC 6A DPST-NO/DPST-NC(53.3x25x16.5)mm THT