SFECV10M7CQ0C01-R0
Partnumber:
SFECV10M7CQ0C01-R0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters Monolithic 10.7MHz 4dB 470Ohm SMD 3Pin T/R