SFELF10M7EA00-B0
Partnumber:
SFELF10M7EA00-B0
Manufacturer:
MURATA MANUFACTURING
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Ceramic Filters Monolithic 10.7MHz 6dB 330Ohm Thru-Hole 3Pin Bulk