SFN4D-DC12V
Partnumber:
SFN4D-DC12V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 8A 4PST-NO/DPST-NC(53.3x33x14.5)mm THT