SFP450-12BG
Partnumber:
SFP450-12BG
Manufacturer:
Power-One
products.category:
HF/RF Device
Availability:
1494 in stock
SKU:
SFP450-12BG
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 36.3A 450W 30-Pin