SFP45N03L
Partnumber:
SFP45N03L
Manufacturer:
SemiWell Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1330 in stock
SKU:
SFP45N03L
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 45A 3-Pin(3+Tab) TO-220