SFP50N06
Partnumber:
SFP50N06
Manufacturer:
FAIRCHILD/SEMIWELL
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
468 in stock
SKU:
SFP50N06
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 50A 3-Pin(3+Tab) TO-220