SFP70N06
Partnumber:
SFP70N06
Manufacturer:
FAIRCHILD/PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1127 in stock
SKU:
SFP70N06
Package
TRANS MOSFET N-CH 60V 70A 3-PIN(3+TAB) TO-220