SFR20R-1STE1
Partnumber:
SFR20R-1STE1
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC/FPC Connector SKT 20 POS 0.8mm Solder RA SMD T/R