SFS100875T-R15K-N
Partnumber:
SFS100875T-R15K-N
Manufacturer:
Chilisin
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 0.15uH 10% 100KHz 56A 0.00029Ohm DCR