SFSKA6M50CF00-R1
Partnumber:
SFSKA6M50CF00-R1
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters 6.5MHz 6dB 470Ohm SMD 3Pin T/R