SFV16R-2STE1HLF
Partnumber:
SFV16R-2STE1HLF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC/FPC Connector SKT 16 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R