SFW18S-2STME1LF
Partnumber:
SFW18S-2STME1LF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC/FPC Connector SKT 18 POS 1mm Solder ST SMD T/R