SFW30S-2STE1LF
Partnumber:
SFW30S-2STE1LF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 2mm Solder ST SMD T/R