SG-210SCB25.000000MHzL
Partnumber:
SG-210SCB25.000000MHzL
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD