SG-310SCF40.000000MHZ
Partnumber:
SG-310SCF40.000000MHZ
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 40MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD