SG-310SCN 24.0000MB3
Partnumber:
SG-310SCN 24.0000MB3
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
SKU:
SG-310SCN
Package
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R