SG-51P10.0000MC
Partnumber:
SG-51P10.0000MC
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10010 in stock
Package
Oscillator XO 10MHz ±100ppm 50pF CMOS/TTL 60% 5V 4-Pin PDIP Thru-Hole Bulk