SG-615P1.5440MC3
Partnumber:
SG-615P1.5440MC3
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 1.544MHz ±100ppm 50pF CMOS/TTL 60% 5V 4-Pin SMD T/R