SG-636PCE 30.0000MC0
Partnumber:
SG-636PCE 30.0000MC0
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 30MHz ±100ppm 30pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R