SG-8002CA-32.00000MHz-PCM
Partnumber:
SG-8002CA-32.00000MHz-PCM
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 32MHz ±100ppm 15pF CMOS 60% 3.3V 4-Pin CSON SMD T/R