SG5032VAN400.000000M-KEGA3
Partnumber:
SG5032VAN400.000000M-KEGA3
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 400MHz ±30ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V Automotive 6-Pin SMD T/R