SG710ECK25.0000M
Partnumber:
SG710ECK25.0000M
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD