SG73S2ATTD1002F
Partnumber:
SG73S2ATTD1002F
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 10K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R