SGH80N60UFD
Partnumber:
SGH80N60UFD
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
SGH80N60UFD
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 80A 195000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PN