Partnumber: SGP23N60UFD
Manufacturer: FAIRCHILD/ON
products.category: Diode Dynamics
Availability: 652 in stock
SKU: SGP23N60UFD
decrease increase
Package Trans IGBT Chip N-CH 600V 23A 100000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube