SH035M0100B3F-0811
Partnumber:
SH035M0100B3F-0811
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 11mm) Radial 3.5mm 190mA 2000h 105°C Bulk