SH100M4R70AZF-0511
Partnumber:
SH100M4R70AZF-0511
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 37mA 2000h 105°C T/R