SH150T-2.22-114
Partnumber:
SH150T-2.22-114
Manufacturer:
Amgis LLC
products.category:
C/R/E
Availability:
10015 in stock
Package
Inductor Switching Regulator Toroid 114uH 20% 10KHz 2.22A 0.1Ohm DCR RDL Automotive