SHLP-10V-S-B
Partnumber:
SHLP-10V-S-B
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing PL 10 POS 1mm Crimp ST Cable Mount Box