SHLVP-21V-S-1
Partnumber:
SHLVP-21V-S-1
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing PL 21 POS 1mm Crimp ST Cable Mount Bag