SHR-12V-S-B
Partnumber:
SHR-12V-S-B
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 12 POS 1mm Crimp ST Cable Mount White Box