SHV12-1A85-78L4K
Partnumber:
SHV12-1A85-78L4K
Manufacturer:
Standex Electronics, Inc
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Reed Relay 12VDC 500Ohm 1A SPST-NO(24.13x6.22x8.13)mm THT Dry