SI-3120KM
Partnumber:
SI-3120KM
Manufacturer:
Sanken Electric Co., Ltd
products.category:
MODULES
Availability:
659 in stock
SKU:
SI-3120KM
Package
LDO Regulator Pos 12V 1A 6-Pin(5+Tab) TO-252