SI2300DS-T1-GE3
Partnumber:
SI2300DS-T1-GE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 3.1A 3-Pin SOT-23 T/R